Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Niemiec z Warszawy

Busy do Niemiec z Warszawy

Warszawa – stolica, a zarazem największe miasto w Polsce, punkt komunikacyjny, w którym rozpoczyna się i kończy wiele tras krajowych oraz międzynarodowych. Położone w samym środku Europy miasto jest ośrodkiem życia naukowego, kulturowego, gospodarczego i politycznego. Każdego dnia wyruszają z Warszawy nasze busy do Niemiec.

Busy do Niemiec z Warszawy

Busy przewoźnika międzynarodowego Efectbus kursują od poniedziałku do piątku na trasie Warszawa – Niemcy i Niemcy – Warszawa. Wyruszają także z okolicznych miejscowości z terenu województwa mazowieckiego. Mieszkańcy pobliskich miejscowości mogą indywidualnie ustalić z nami miejsce odbioru. Po dokonaniu rezerwacji za pośrednictwem naszej strony internetowej, kontaktujemy się z Państwem i ustalamy szczegóły podróży.

Berlin? Hamburg? A może Monachium? Busy do Niemiec z Warszawy dowiozą Państwa pod wskazany adres. Bezpośrednie sąsiedztwo sprawia, że Polacy często obierają Niemcy za cel podróży. Nasza firma wychodzi na wprost Państwa oczekiwaniom oraz elastycznie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego pasażera. Pokonanie trasa Warszawa – Niemcy, a precyzyjniej mówiąc Warszawa – Berlin, zajmuje w przybliżeniu 6h. Nasza załoga pracownicza dokłada wszelkich starań, aby czas podróży upłynął w przyjaznej atmosferze.

Jak dbamy o komfort Państwa podróży?

Busy do Niemiec z Warszawy są zawsze perfekcyjnie przygotowane, aby Państwa przyjąć. Dbamy o ich stan techniczny i regularnie dokonujemy przeglądów. Wewnątrz natomiast, każdy z pasażerów ma swoją przestrzeń, która umożliwi mu zajęcie wygodnej pozycji na fotelu o ergonomicznym kształcie. Nie wyobrażają sobie Państwo podróży bez ulubionego filmu lub serialu? Chcą Państwo na bieżąco śledzić aktualności w mediach społecznościowych lub być w stałym kontakcie z bliskimi? Na całej trasie Warszawa – Niemcy nie zabraknie Państwu połączenia z siecią WiFi.

Rezerwacja nie zajmie Państwu więcej niż kilka minut. Możliwe jest dokonanie opłaty razem z zarezerwowaniem miejsca albo też bezpośrednio u kierowcy, tuż przed wyjazdem. Tym z Państwa, którzy zdecydują się na podróż z nami również w drodze powrotnej, oferujemy 10% rabat. Na bieżąco odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości zainteresowanych usługami EfectBusa. Pozostawiają nam Państwo swoje podstawowe dane i informacje o podróży, a my z przyjemnością zajmujemy się kwestiami organizacyjnymi, stawiając na pierwszym miejscu Państwa bezpieczeństwo i wygodę.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie