Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Belgii z Biłgoraju

Firma EfectBus oferuje przejazdy zagraniczne w komfortowych warunkach. Jej busy kursują regularnie do Belgii, Holandii i Niemiec, czyli do krajów, w których studiuje i pracuje sporo Polaków. Wiele osób, których zawodowe lub edukacyjne drogi zaprowadziły za granicę, chętnie wraca do kraju, w celu utrzymania relacji rodzinnych lub wypełnienia innych obowiązków. Ludzie często kursujący między Polską a innymi państwami coraz częściej wybierają przejazdy drogowe zamiast usług tanich linii lotniczych. Dlaczego? 

Komfortowe busy do Belgii z Biłgoraju

Atuty transferów drogowych można prześledzić na przykładzie oferty EfectBus. Jej pierwszym wyróżnikiem jest wygoda. Pasażerowie wybierający EfectBus, mają do dyspozycji nowoczesne Mercedesy Sprintery. Na ich pokładzie czeka na osoby podróżujące komfort w pełnym tego słowa znaczeniu: wygodne, szerokie fotele, sporo miejsca na nogi, klimatyzacja, WiFi dostępne w czasie całej podróży oraz odtwarzacz DVD. Wszystko to sprawia, że podczas przejazdu busem można wypocząć lub wykorzystać ten czas na rozrywkę, edukację czy dodatkową pracę.

Takich warunków nie zapewniają z pewnością tanie linie lotnicze, a nawet tradycyjni przewoźnicy. Komfort byłby jednak niczym bez poczucia bezpieczeństwa. O to ostatnie dbają zawodowi kierowcy, posiadający doświadczenie w prowadzeniu pojazdów na zagranicznych trasach. Co więcej, Mercedesy są regularnie sprawdzane i serwisowane, przez co ich stan techniczny nie budzi żadnych wątpliwości. 

Busy do Belgii z Biłgoraju i innych miejscowości w województwie lubelskim

Oprócz komfortu i bezpieczeństwa, Klienci EfectBus cenią sobie także dużą częstotliwość kursów oraz elastyczne planowanie podróży. Busy do Belgii, Holandii i Niemiec kursują przez 7 dni w tygodniu, zabierając po drodze pasażerów z 11 województw. W każdej części kraju znajduje się kilka przystanków, na których można rozpocząć i zakończyć podróż. Daje to duże pole manewru osobom pochodzącym z mniejszych miejscowości, które mają trudność z dostaniem się na lotnisko.

EfectBus oferuje busy do Belgii z Biłgoraju, Chełma, Zamościa, Krasnegostawu i innych miejscowości w województwie lubelskim. Proces rezerwacji biletu jest intuicyjnie prosty, a opłaty można dokonać u kierowcy, po wejściu na pokład. Skoro o kosztach mowa, to ceny biletu za przejazd busem są konkurencyjne względem biletów w tanich liniach lotniczych, do których należy dodać jeszcze dodatkowe opłaty za większy bagaż podręczny i transfery lotniskowe.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie