Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Belgii z Kielc

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej i stopniowym otwieraniem się zagranicznych rynków na obcych pracowników, nasi rodacy (ale także inni mieszkańcy tej części Starego Kontynentu) masowo zaczęli wyjeżdżać na zachód w poszukiwaniu lepszego scenariusza na życie. Wielu z nich znalazło tam swoje miejsce i satysfakcjonujące zatrudnienie. Niektórzy osiedlili się na stałe, inni wrócili po zagranicznym epizodzie do domu.

Przygody osób próbujących swoich sił w pracy za granicą układają się bardzo różnie, a ich historie z pewnością mogłyby stać się kanwą do napisania niejednej powieści. To, co łączy losy praktycznie wszystkich emigrantów jest fakt, że regularnie kursują oni między Polską a nowym miejscem zamieszkania. Osoby często podróżujące zdają sobie sprawę z mankamentów transportu lotniczego, dlatego wiele z nich szuka alternatywy w postaci przejazdów drogowych.

Busy do Belgii z Kielc i innych miast województwa świętokrzyskiego

Jakie są zatem przewagi podróżowania po drogach nad podniebnymi transferami? Na pierwszy plan wysuwa się brak konieczności dojazdu na lotnisko. Firma EfectBus oferuje przejazdy z różnych miejsc w Polsce do Belgii, Holandii i Niemiec. Ogromnym atutem oferty jest wiele różnych punktów startowych, z których można rozpocząć podróż. Kilka znajduje się w województwie świętokrzyskim, także poza Kielcami.

Pojazdy EfectBus kursują przez siedem dni w tygodniu, a podróżni mogą dosiąść się na dowolnym przystanku w 11 województwach. Przekłada się to na dużą elastyczność w planowaniu podróży, którą z łatwością można dopasować do swojego grafiku w pracy. Istotna jest także cena. Koszty przejazdu busem są porównywalne lub niższe od ceny za przelot, opłatę bagażową oraz transfer na lotnisko. Samolot jest bezsprzecznie szybszym środkiem transportu, jednak jeśli do czasu przelotu dodamy dostanie się na lotnisko, odprawę, nadanie bagażu i nierzadkie opóźnienia w rozkładzie lotów, to może się okazać, że wybierając przejazd busem poświęcimy na podróż podobną ilość czasu. Warto zaznaczyć, że w przypadku podróży busem, mamy do dyspozycji znacznie lepsze warunki niż na pokładzie samolotu.

Busy do Belgii z Kielc – beztroska podróż

EfectBus dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, której trzon stanowią Mercedesy Sprintery. Busy tego typu zapewniają najwyższy poziom komfortu. Do dyspozycji pasażerów są m.in. klimatyzacja, odtwarzacz DVD, sieć WiFi oraz wygodne, szerokie fotele i sporo przestrzeni na nogi. O takich udogodnieniach mogą tylko marzyć Klienci tanich linii lotniczych. Obok wygody ważne jest też bezpieczeństwo – busy są regularnie sprawdzane i prowadzone przez zawodowych kierowców z międzynarodowym doświadczeniem.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie