Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Belgii z Krakowa

Busy do Belgii z Krakowa

Kraków jest ważnym punktem komunikacyjnym na mapie Polski, z którego codziennie wyruszają busy do Belgii firmy transportowej Efectbus. Jedno z najstarszych polskich miast, którego centrum wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów. Kraków to jednak także punkt początkowy podróży pasażerów Efectbus, udających się w celach turystycznych czy zarobkowych do Belgii.

Busy do Belgii z Krakowa

Odległość dzieląca Kraków od Belgii to około 1300 kilometrów. Przybliżony czas podróży wynosi zatem 12h. Busy z Krakowa do Holandii każdego dnia, a także we wszystkie dni tygodnia wracają do Polski. Oferujemy przejazd w dwie strony z 10% rabatem. Nie tylko z Kraków jest punktem startowym podróży. Odbieramy mieszkańców terenu Małopolski z licznych miejscowości okolicznych. Dostosowujemy się do potrzeb pasażerów i wyznaczamy trasę zgodnie z otrzymanymi od nich informacjami z wypełnionego formularza rezerwacji.

Belgia, a przede wszystkim jej stolica – Bruksela, to polityczno-gospodarcze centrum Europy. Z czego słynie? Z różnorodności kulturowej i językowej oraz wspaniałego dziedzictwa architektonicznego. Kulinarnie natomiast kojarzy się z frytkami, pralinami czy goframi. O jakich miastach nie sposób nie wspomnieć mówiąc o Belgii? Oprócz oczywiście Brukseli warto też odwiedzić Antwerpię (z zabytkowym ratuszem i muzeum Rubensa), Gandawę (gdzie znajdują się liczne muzea i słynny uniwersytet) oraz Brugię, znaną też jako „flamandzką Wenecję”.

Podróż z Efectbusem

Dokładamy wszelkich starań, żeby podróż pasażerów busów z Krakowa do Belgii przebiegła bezpiecznie i komfortowo. Współpracujemy z kierowcami z wieloletnim doświadczeniem i regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych pojazdów. Zajmujemy się całą logistyką podróży i chcemy, aby upłynęła w przyjemnej atmosferze. Na pasażerów chcących zregenerować siły czekają wygodne fotele i odtwarzacze DVD z filmami. Zaś tym, pragnącym przeznaczyć czas podróży na pracę lub korzystanie z internetu, gwarantujemy dostęp do sieci WiFi zarówno w kraju, jak i za granicą.

Rezerwacja podróży busem z Krakowa do Belgii nie zajmie więcej niż kilku minut. Można dokonać jej wysyłając wiadomość SMS (537 184 184) lub wypełniając formularz ze strony internetowej. Efectbus dba o swoich stałych klientów oferując im co szósty przejazd za symboliczną złotówkę. Przewiduje też atrakcyjne zniżki cenowe dla grup zorganizowanych oraz dla dzieci poniżej 13 roku życia. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących podróży, prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy i przedstawimy Państwu szczegóły oferty.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie