Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Niemiec z Krakowa

Busy do Niemiec z Krakowa

Kraków – miasto pełne legend, była stolica Polski i siedziba królów. Położony w województwie małopolskim nad rzeką Wisłą jest odwiedzany przez turystów z różnych zakątków świata. Wizytówką miasta jest bez wątpienia Zamek Królewski na Wawelu oraz Rynek Główny wraz z Bazyliką Mariacką. To właśnie z Krakowa jego mieszkańcy, jak i wszyscy przyjezdni, mogą wyruszyć w podróż busem do Niemiec.

Busy do Niemiec z Krakowa

Busy firmy Efectbus odjeżdżają każdego dnia do Niemiec z Krakowa. Możliwy jest też odbiór pasażerów z okolicznych miejscowości na terenie województwa małopolskiego. Dokąd dokładnie dowozimy? Wszystko zależy od celu podróży naszych klientów. Przy rezerwacji wystarczy podać swoje dane kontaktowe, datę, adres, spod którego Cię odebrać i niemieckie miasto, do którego zmierzasz. My zajmujemy się całą logistyką.

Dlaczego warto pojechać do Niemiec? Turystycznie Niemcy mają wiele do zaoferowania. Jako punkt obowiązkowe w trakcie pobytu należy wymienić: spacer po wielokulturowym Berlinie, wizytę w Heidelberg, gdzie znajduje się przepiękny gotycko-renesansowy zamek czy zobaczenie skały Lorelei (położonej na Renie), z którą wiążą się miejscowe legendy. Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego transportu busem do Niemiec, aby dotrzeć do miejsca pracy.

Trasa z Krakowa do Niemiec z Efectbusem

Efectbus jest firmą oferującą przewozy międzynarodowe każdego dnia z 11 polskich województw. Wszyscy kierowcy, którzy z nami współpracują mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Busy, którymi odbywają się kursy z Krakowa do Niemiec to nowoczesne pojazdy Mercedes Sprinter, regularnie poddawane kontroli technicznej. Wewnątrz nasi pasażerowie mogą wygodnie zająć pozycję w fotelach z wyprofilowanymi nagłówkami oraz swobodnie ułożyć nogi.

Podróż do Niemiec z Krakowa trwa około 8h. Odległość do pokonania to w przybliżeniu 800 kilometrów. Pasażerowie mogą wykorzystać ten czas na odpoczynek i relaks – słuchając muzyki lub oglądając filmy albo pracując na komputerze czy też tablecie. Nie powinni martwić się o dostęp do Internetu na trasie, ponieważ zapewniamy możliwość połączenia się z siecią WiFi w Polsce, jak i za granicą. Gdy podejmiesz już decyzję o dacie i miejscu docelowym podróży, wypełnij formularz rezerwacji lub skontaktuj się z nami telefonicznie (537 184 184). Dokonaj płatności bezpośrednio potem lub dopiero u kierowcy. Do zobaczenia w dniu wyjazdu!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie