Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Holandii z Łodzi

Busy do Holandii z Łodzi

Łódź – trzecie co do wielkości polskie miasto i stolica województwa łódzkiego to miejsce, z którego codziennie wyjeżdżają nasze busy do Holandii. Nie mieszkasz w samej Łodzi, ale w okolicy? Nie ma dla nas najmniejszego problemu. Wyruszamy także z pobliskich miejscowości. Wystarczy tylko, że podasz nam swój adres w formularzu rezerwacji.

Busy do Holandii z Łodzi  

Odległość, która dzieli Łódź od Holandii to w przybliżeniu 1100 kilometrów. Przybliżony czas trwania takiej podróży wynosi około 10h. Myślisz o Holandii jako o celu turystycznym? Nic dziwnego. W 2019 roku odwiedziło ją 20 milionów turystów. Amsterdam, Rotterdam czy Haga są bardzo atrakcyjnymi destynacjami. Być może planujesz podjąć pracę w Holandii albo już to zrobiłeś i chcesz wrócić na weekend do Polski? Nasza oferta jest dopasowana również do Twoich potrzeb. Busy do Holandii z Łodzi kursują też codziennie drogą powrotną.

Efectbus jest firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Każdą trasę ustalamy dynamicznie, w zależności od adresów podanych przez naszych pasażerów. Wszystkie kwestie organizacyjne omawiamy przed podróżą osobiście, telefonicznie lub mailowo. Sprawnie odpowiadamy na pytania dotyczące przejazdu wysłane przez formularz kontaktowy, jak i te zgłaszane telefonicznie (537 184 184).

Jak przebiega podróż busem z Łodzi do Holandii?

Podróż z Efectbusem to przede wszystkim bezpieczny i wygodny wyjazd. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie i zawsze mają na uwadze komfort pasażerów. W związku z tym, że czas pokonania trasy wynosi w przybliżeniu kilkanaście godzin, wygodne fotele w naszych busach umożliwiają komfortową jazdę. Pamiętaj także o zabraniu dobrej książki, która umili Ci podróż! Możesz także oglądać filmy i seriale, ponieważ zapewniamy Ci dostęp do sieci WiFi na terenie Polski i Holandii.  Wszystkie nasze busy wyposażone są też w klimatyzację.

Jeżeli chodzi o kwestie formalne, płatności możesz dokonać bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji lub w dniu podróży u kierowcy. Dokładna cena podróży jest określana na podstawie miejsca odbioru i punktu końcowego trasy, do którego zmierzasz. Gdy zdecydujesz się na podróż z nami w obie strony, zaoferujemy Ci 10% rabat. Dbamy też o naszych stałych klientów, dla których cena co szóstego przejazdu jest równa symbolicznej złotówce. Zaufaj doświadczonej załodze oraz przekonaj się, jak szybko i komfortowo może upłynąć czas podróży.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie