Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Łodzi do Niemiec

Busy z Łodzi do Niemiec

Łódź – miasto w środkowej Polsce i stolica województwa łódzkiego. Jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności oraz czwartym biorąc pod uwagę zajmowaną powierzchnię. To właśnie z Łodzi odjeżdżają codziennie busy do Niemiec przewoźnika EfectBus.

Busy do Niemiec z Łodzi

Ze stolicy województwa łódzkiego, ale też z okolicznych miejscowości, w około 8h nasze busy przetransportują Państwa do Niemiec. Wystarczy tylko, że podadzą nam Państwo swoje dane, kontakt do siebie, miejsce odbioru oraz cel podróży. W celu omówienia szczegółów rezerwacji kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo. Oprócz kursujących od poniedziałku busów z terenu całego łódzkiego do Niemiec, oferujemy też państwu transport w drodze powrotnej.

Niemcy, bezpośrednio sąsiadujące z Polską, przyciągają ofertami pracy, a niewielka odległość pomiędzy państwami sprawia, że weekendowe powroty do domu nie są problemem. Busy EfectBusa sprawdzą się tutaj jako świetna alternatywa dla samochodu. Wybierają się Państwo do Niemiec w celach turystycznych? Tu również służymy pomocą. Tętniący życiem i różnorodnością kulturową Berlin czy też znajdujące się z dala od miejskiego zgiełku jeziora i budowle zamkowe, czekają na odwiedzających.

Jak podróżuje się z EfectBusem?

Przede wszystkim zależy nam, aby Państwa podróż busami do Niemiec z Łodzi przebiegła bezpiecznie oraz bezproblemowo. Nasze busy regularnie są poddawane przeglądom technicznym, zaś współpracujący z nami kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Mając na uwadze Państwa wygodę, wnętrza busów wyjeżdżających do Niemiec z łódzkiego są przestronne, a fotele charakteryzują się ergonomicznym kształtem. Dodatkowo, w trakcie podróży mogą Państwo korzystać z odtwarza DVD oraz Internetu za sprawą sieci WiFi.

Rezerwacja podróży busem z województwa łódzkiego do Niemiec nie zajmie Państwu więcej niż 5 minut. Można jej dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Później pozostaje tylko potwierdzić rezerwację w przeddzień podróży, a my zajmujemy się całą resztą. Rozwiązujemy sprawnie kwestie organizacyjne, aby Państwo mogli dotrzeć najszybszą trasą do celu. W trakcie podróży natomiast nasza załoga pracownicza dopełni wszelkich starań, aby czuli się Państwo komfortowo.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie