Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Belgii z Lubartowa

Busy z Lubartowa do Belgii

Powszechny dostęp do tanich linii lotniczych zrewolucjonizował podróżowanie po Starym Kontynencie. Odkąd nasz kraj stał się członkiem Unii Europejskiej, chętniej wyruszamy w poszukiwaniu ciekawych miejsc urlopowych, pracy czy wymarzonego kierunku studiów. Osoby często przemieszczające się do innych krajów zdają sobie sprawę, że regularne podróżowanie samolotem może być uciążliwe.

Dojazd na i z lotniska, żmudna odprawa, oczekiwanie na wydanie bagażu, opóźnienie związane z nieprzychylnymi warunkami pogodowymi… to tylko kilka z czynników mogących uprzykrzyć i wydłużyć przelot. Nic dziwnego, że rosnące grono osób jeżdżących do krajów Europy kontynentalnej coraz chętniej wybiera transport drogowy. 

Komfortowe i bezpieczne przewozy busem

Podróż busem może finalnie okazać się nieco dłuższą przeprawą niż przelot, ale jest nieporównywalnie bardziej komfortowa, szczególnie jeśli podróżujesz Mercedesami Sprinter, które ma w swojej flocie firma EfectBus. Oferuje ona codzienne przejazdy z jedenastu województw do Belgii, Holandii i Niemiec. Wszystkie te trzy kraje są częstymi adresami emigracji zarobkowej i edukacyjnej naszych rodaków.

Na pokładzie Sprinterów podróżni mają do dyspozycji klimatyzację, DVD oraz sieć WiFi. Szerokie fotele i dużo miejsca na nogi sprawiają, że taki przejazd może być nie tylko przyjemny, komfortowy, ale i efektywny (czas można wykorzystać na odpoczynek, granie, oglądanie seriali, pracę lub naukę). Jednak wygoda to nie wszystko. Liczy się także bezpieczeństwo. Pasażerowie EfectBus są w najlepszych rękach – kierowców doświadczonych w międzynarodowych transferach mających do dyspozycji zadbane i regularnie sprawdzane pojazdy.  

Busy do Belgii z Lubartowa

To, co znacząco różni przejazd EfectBusem od przelotu samolotem, to złożoność transferu. Wybierając transport powietrzny, musisz dostać się na lotnisko, często znajdujące się w innym województwie, a później także zaplanować czas na przemieszczenie się z lotniska do centrum metropolii i dalej do Twojej miejscowości.

Tymczasem podróż busem może odbyć się z Twojego lub sąsiedniego miasta i kończyć się w dużym mieście za granicą. Dla przykładu, EfectBus oferuje busy do Belgii z Lubartowa, Chełma, Zamościa, Kraśnika i innych większych miejscowości w województwie lubelskim. Przejazdy można rezerwować telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej przewoźnika. Ich cena jest konkurencyjna względem oferty tanich linii lotniczych, a możliwość uzyskania dodatkowego rabatu za kurs w obie strony czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. 

 

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie