Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Lubartowa do Holandii

Busy z Lubartowa do Holandii

EfectBus to firma przewozowa, oferująca transport osób z Lubartowa do Holandii. Jeśli szukasz szybkiego i wygodnego transportu, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoją potrzebę.

Dlaczego mieszkańcy Lubartowa powinni wybrać naszego busa do Holandii?

W przeciwieństwie do konkurencji, nasze busy nie odjeżdżają z jednego, odgórnie ustalonego miejsca, lecz zabierają pasażerów z ustalonego przy rezerwacji miejsca i zawożą dokładnie tam, gdzie pasażer tego sobie zażyczył.

Wystarczy skorzystać z poniższego formularza rezerwacji busa do Holandii, podać dane osobowe, miejsce startowe w Lubartowie i miejsce docelowe w Holandii, a nasz kierowca pojawi się o ustalonej godzinie. Płatności dokonać można podczas rezerwacji lub u kierowcy.

Wygodne i nowoczesne busy z Lubartowa do Holandii

Jeżdżące dla nas busy z Lubartowa do Holandii to nowoczesne samochody, wyposażone w wygodne fotele. Na pokładzie naszych busów znajdą Państwo odtwarzacz DVD, dostęp do internetu, nawet poza granicami kraju oraz klimatyzację.

Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwają kierowcy, którzy oprócz bogatego doświadczenia są wspierani nowoczesnym systemem GPS i stałym kontaktem z centralą naszej firmy. Wszystko to sprawia, że podróż naszymi busami z Lubartowa do Holandii minie Państwu szybko, miło i bezpiecznie.

Jak długo jedzie bus z Lubartowa do Holandii?

Nasze busy z Lubartowa do Holandii jadą około 14-15 godzin. Jest to standardowy czas, jaki jest potrzebny na pokonanie dystansu około 1400 kilometrów dzielących Lubartów od Holandii.

Dokładny czas zależny jest od miejsca docelowego, które podadzą Państwo przy rezerwacji. Na czas podróży warto więc wyposażyć się w książkę, ładowarkę do telefonu lub w komputer. Bezprzewodowego Internetu w naszych busach z Lubartowa do Holandii wystarczy dla każdego.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie