Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Lublina do Belgii

Busy do Belgii z Lublina

Podróże kształcą. Niezależnie od tego, gdzie, jak i w jakim celu wyjeżdżamy, z każdego wyjazdu można przywieźć coś cennego – doświadczenie, które być może zmieni nasze postrzeganie rzeczywistości. Emigracja zarobkowa to ten typ wyjazdu, który zwykle ma duży wpływ na losy człowieka.

Praca za granicą pozwala się sprawdzić w nowej roli, poznać swoje możliwości i granice, zarobić pieniądze i urozmaicić CV. Nic dziwnego, że wiele osób planuje wyjazd. Polacy najczęściej wybierają kraje starej Unii Europejskiej – państwa bliskie nam kulturalnie, chętnie zatrudniające przybyszów z innych krajów, a zarazem takie, w których można zarobić sporą gotówkę i odłożyć nieco pieniędzy. Polskich pracowników, na różnych stanowiskach i w różnych branżach, można spotkać przede wszystkim w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Busy do Belgii z Lublina i innych miejscowości województwa lubelskiego

Duża fala emigracji zarobkowej generuje popyt na usługi transportowe do krajów, w których pracują nasi rodacy. Część z nich wybiera transfer samolotem, który jest najszybszym środkiem transportu. Z drugiej strony przelot wiąże się dojazdem na lotnisko, koniecznością odprawy, procedurą oczekiwania na bagaż. To wszystko sprawia, że podróż samolotem trwa znacznie dłużej niż czas spędzony w powietrzu.

Wątpliwy jest też komfort oferowany przez tanie linie lotnicze – wąskie fotele i korytarz, deficyt miejsca na nogi, suche powietrze w kabinie i zmiany ciśnienia. Coraz więcej osób regularnie podróżujących między Polską a swoim miejscem zatrudnienia zdaje sobie sprawę z mankamentów podróży lotniczych, szukając transportowych alternatyw. Trendy pokazują, że mamy do czynienia z renesansem transportu drogowego, w którym prym wiodą komfortowe busy, kursujące do krajów Beneluksu, Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy Francji.

EfectBus – busy do Belgii z Lublina

Jednym z najbardziej uznanych przedsiębiorstw świadczących tego rodzaju usługi jest EfectBus. Firma oferuje przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec, zabierając pasażerów z 11 województw. Jej pojazdy kursują codziennie, przez 7 dni w tygodniu, co zapewnia dużą elastyczność w planowaniu podróży. Do usług podróżnych są nowoczesne Mercedesy Sprintery – busy gwarantujące pełen komfort i bezpieczeństwo.

Klienci EfectBus mają do dyspozycji klimatyzację, WiFi oraz odtwarzacz DVD, dzięki którym podróż mija szybciej, niż mogłoby się wydawać. Nad jakością przejazdu czuwają także doświadczeni na trasach międzynarodowych kierowcy. Dodajmy jeszcze, że busy do Belgii z Lublina, Zamościa, Chełma i innych miast w województwie lubelskim mogą okazać się znacznie tańsze niż przelot.

 

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie