Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Belgii z Przemyśla

Busy z Przemyśla do Belgii

Statystyki Eurostatu wskazują, że Polacy, niezmiennie od lat, są jedną z najbardziej mobilnych nacji jeśli chodzi o zmianę miejsca zamieszkania w poszukiwaniu lepszej pracy. Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, chętnie wyjeżdżamy do krajów starej wspólnoty.

Szukamy tam zatrudnienia, lepiej płatnego zajęcia, a także nowych ścieżek kariery zawodowej. Podjęcie pracy poza ojczyzną to przygoda dla odważnych! Komunikacja w obcym języku, załatwienie formalności, dopasowanie się do innych standardów, nawiązanie nowych znajomości mogą zaskoczyć nawet najlepiej przygotowanych i okazać się niemałym wyzwaniem.  

Alternatywa dla skrzydeł: busy do Belgii - Przemyśl i województwo podkarpackie

Jednym z kluczowych aspektów planowania pracy za granicą jest dotarcie na miejsce zatrudnienia. Wyjeżdżając do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Francji czy krajów Beneluksu, wiele osób decyduje się na przelot. Podróż samolotem może okazać się kosztowną przyjemnością i mało elastycznym rozwiązaniem, szczególnie dla osób zamieszkujących mniejsze miejscowości.

Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi decyduje się na skorzystanie transportu drogowego, szczególnie teraz, gdy w obliczu pandemii z rozkładu lotów wypadło wiele połączeń. Podróż busem lub autokarem może w finalnym rozrachunku okazać się bardziej komfortowa i mniej kosztowna, a przy tym niewiele dłuższa niż przelot. 

EfectBus oferuje busy do Belgii z Przemyśla i okolic

Nasza firma świadczy przejazdy międzynarodowe do Belgii, Niemiec i Holandii. Te kraje to najczęstsze destynacje wybierane przez polskich emigrantów. Zdajemy sobie sprawę, że podczas tak długich podróży liczy się komfort pasażera, dlatego nasze trasy obsługują wygodne Mercedesy Sprintery.

To jeden z najlepszych pojazdów w swojej klasie, którego pasażerowie mają do dyspozycji szerokie siedzenia, klimatyzację, WiFi oraz DVD. Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo. Gwarantują je doświadczeni kierowcy, dla których poruszanie się po europejskich drogach to chleb powszedni.

Nasze busy do Belgii, Niemiec i Holandii wyruszają codziennie z 11 województw. Po drodze zatrzymują się w różnych miejscowościach, dzięki czemu możesz dołączyć do podróży w najbardziej przystępnej dla Ciebie lokalizacji. Proces rezerwacji biletu jest intuicyjnie prosty – możesz go zrealizować przez stronę internetową lub telefonicznie. Kupując bilet w obie strony możesz zyskać atrakcyjny rabat. Zniżki przyznajemy także na rezerwacje grupowe. Dlatego też szukając operatora oferującego busy do Belgii, przemyśl koniecznie ofertę firmy EfectBus. 

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie