Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy do Holandii z Przemyśla

Busy do Holandii z Przemyśla

Każdego dnia obok Galerii Sanowej w Przemyślu rozpoczynają swoją trasę kierowcy busów do Holandii. Miasto jest oddalone o godzinę drogi samochodem od stolicy Podkarpacia – Rzeszowa, w którym także swoją ofertę realizuje nasza firma przewozowa Efectbus.

Busy do Holandii z Przemyśla

Liczba Polaków mieszkających w Holandii stale rośnie. Jesteśmy drugą co do wielkości grupą etniczną (jeżeli chodzi o kraje europejskie) w tym państwie. Miastami skupiającymi najwięcej Polaków są: Haga, Rotterdam i Amsterdam. Jak wygląda życie w Holandii? Mieszkający tam rodacy wskazują jako największe zalety ład i swobodę, która przyciąga do tego państwa turystów z różnych części świata. Co warto zobaczyć w przypadku kilkudniowej podróży do Holandii? Obowiązkowe są holenderskie wiatraki, pola tulipanów i piękne, kolorowe kanały.

Busy przewoźnika Efectbus kursują codziennie z Przemyśla i okolic do Holandii. Odległość dzieląca te miasta to około 1400 kilometrów, dlatego przybliżony czas podróży wynosi 13 godzin. Efectbus jest firmą stawiającą na pierwszym miejscu potrzeby klienta. Z tego powodu miejsce odbioru pasażera i punkt końcowy podróży są elastyczne i dopasowane do wymagań podróżujących. Każdą trasę organizujemy z najwyższą starannością logistyczną, abyś dotarł do celu w jak najkrótszym czasie.

Jakie udogodnienia oferuje Efectbus?

Efectbus na trasie Przemyśl-Holandia dysponuje nowoczesną flotą busów Mercedes Sprinter. Pojazdy zawsze są przygotowane do jazdy i regularnie przechodzą kontrole techniczne. Kierowcy Efectbusa pracują w zawodzie od wielu lat i bez wątpienia zadbają o Twój komfort podróży. Wewnątrz busa znajdziesz wygodne fotele z przestrzenią na swobodne ułożenie nóg. Wiemy, że podróż nie jest krótka i chcemy, żebyś mógł wygodnie spędzić ten czas. Dodatkowo na całej trasie podróży oferujemy dostęp do sieci WiFi, dzięki której będziesz przez cały czas w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi. Bez obawy o transmisję danych komórkowych będziesz mógł także przeglądać strony internetowe.

Rezerwacja podróży nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Możesz wypełnić formularz rezerwacji na stronie internetowej albo napisać do nas wiadomość SMS (537 184 184). Potrzebujemy znać Twoje dane kontaktowe, datę wyjazdu, miejsce wyjazdu i docelowe. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z podróżą i następnie, po ustaleniu ostatecznej trasy zgodnej z preferencjami wszystkich pasażerów, poinformujemy Cię o dokładnej cenie. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoja podróż przebiegła bezpiecznie, sprawnie i komfortowo. 

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie