Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Rzeszowa do Belgii

Busy z Rzeszowa do Belgii

Firma Efectbus organizuje regularnie przejazdy busów do Belgii z Rzeszowa. Centralne miasto aglomeracji rzeszowskiej słynie z pięknego rynku z ratuszem z XVI wieku, oferuje przyjezdnym wycieczkę Podziemną Trasą Turystyczną „Rzeszowskie Piwnice” oraz zaprasza do spędzenia czasu nad bulwarami nad Wisłokiem – idealnym terenem rekreacyjnym. To właśnie stąd można udać się do jeszcze piękniejszych zakątków Belgii

Busy do Belgii z Rzeszowa

Busy firmy transportowej Efectbus każdego dnia wyruszają w trasę do Belgii z Rzeszowa, ale także i okolicznych miejscowości. Odległość dzieląca Rzeszów od Belgii to około 1500 kilometrów. Przybliżony czas podróży może wynieść zatem 14h. Jakie mogą być motywy podróży do Belgii? Dla nas nie ma znaczenia, czy wybierasz się tam w celach turystycznych, zawodowych, czy może na spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. Dowieziemy Cię do celu bezpiecznie i w komfortowych warunkach.

To będzie Twoja pierwsza wizyta w Belgii? Będziesz miał ze sobą bagaż, z którym ciężko jest się przemieszczać? Nie martw się! Zaoszczędzimy Ci dodatkowego stresu i dowieziemy Cię pod wskazany adres. Trasa busa z Rzeszowa do Belgii określana jest dokładnie na podstawie potrzeb zgłaszanych przez jej wszystkich uczestników. Szczegółowy plan i dokładną cenę omówimy z Tobą po dokonaniu rezerwacji. Możesz wypełnić formularz rezerwacji ze strony internetowej lub wysłać wiadomość SMS pod numer 537 184 184.

W jakich warunkach będzie przebiegać podróż?

Busy przewoźnika Efectbus to nowoczesne pojazdy marki Mercedes Sprinter. Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas najistotniejszą wartością. Kierowcy busów z Rzeszowa do Belgii mogą pochwalić się wieloletnią praktyką w zawodzie i doświadczeniem na trasach międzynarodowych. Mając na uwadze długość trwania podróży chcemy, aby czas upłynął pasażerom możliwie szybko, dlatego zapewniamy dostęp do sieci WiFi na całej trasie, która pozwoli aktywnie korzystać z wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się również na podróż powrotną z Efectbusem przewidziany jest 10% rabat. Busy z Belgii do Rzeszowa wyruszają każdego dnia tygodnia. Stałym klientom natomiast oferujemy co szósty przejazd za cenę symbolicznej złotówki. Płatności można dokonać bezpośrednio po złożeniu rezerwacji lub w dniu przejazdu u kierowcy. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie