Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Rzeszowa do Holandii

Busy z Rzeszowa do Holandii

Rzeszów - stolica województwa podkarpackiego, a zarazem centralne miasto aglomeracji rzeszowskiej. Z tego też miasta, a dokładniej z przystanku przy stacji kolejowej Rzeszów Główny, od poniedziałku do niedzieli odjeżdżają nasze busy do Holandii.

Busy do Holandii z Rzeszowa

Oprócz samego Rzeszowa, możliwe jest także odebranie pasażerów z jego okolic. Dostosowujemy trasę busów do Holandii w zależności od potrzeb osób wyjeżdżających z terenu Podkarpacia. Bez znaczenia jest, czy wybierają się Państwo w podróż w celach turystycznych, aby podziwiać pola tulipanów i wszechobecne wiatraki, czy też w sprawach zawodowych – nasi kierowcy dowiozą Państwa bezpiecznie i komfortowo na miejsce.

EfectBus organizuje przejazdy busów na trasie Rzeszów – Holandia, ale i zaprasza do skorzystania ze swojej oferty transportowej w drodze powrotnej. Tak samo jak w przypadku wyjazdu, jesteśmy gotowi do trasy w dowolny dzień tygodnia i spod wskazanego adresu. Wszystkie kwestie organizacyjne i logistyczne omówimy z Państwem uprzednio w rozmowie telefonicznej bądź mailowo. Istotne jest, aby na dzień przed wyjazdem potwierdzili nam Państwo swoją rezerwację, a później pozostaje już tylko cieszyć się podróżą.

Jak przebiega podróż naszymi busami z Rzeszowa do Holandii?

Przede wszystkim dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego też zatrudniani przez nas kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Busy z Rzeszowa do Holandii, żeby uczynić podróż przyjemną, wyposażone są w wygodne fotele. Dodatkowo, oddajemy do Państwa dyspozycji odtwarzacze DVD z listą filmów do wyboru. Na całej trasie podróży nie zabraknie Państwu dostępu do sieci WiFi.

Podróż busem do Holandii z Podkarpacia może trwać około 12 godzin. Proszę jednak pamiętać, że wiele zależy tu od punktów odbioru ustalonych wcześniej z pasażerami. Tym z Państwa, którzy będą decydowali się na podróże z nami częściej, zaproponujemy Kartę Stałego Klienta, z którą oczywiście wiążą się pewne benefity. Posiadamy również specjalnie dedykowane oferty dla grup zorganizowanych.

Busy do Holandii z Podkarpacia to nie jedyna trasa, którą obsługuje EfectBus. Z 11 województw codziennie wyjeżdżamy także do Belgii i Niemiec. Państwo przedstawiają nam tylko swoje dane, miejsce odbioru i cel, a my zrobimy wszystko, aby organizacja i cała podróż przebiegły sprawnie oraz w przyjaznej atmosferze.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie