Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem
 • Codzienne wyjazdy z 11 województw

Sprawdź naszą ofertę!

Przewozy międzynarodowe
Niemcy, Belgia, Holandia

 • Klimatyzacja, Wi-Fi oraz DVD w każdym busie
 • Bilet w dwie strony 10% taniej

Sprawdź naszą ofertę!

Zarezerwuj miejsce w 5 minut! Formularz rezerwacji
Skontaktuj się z nami

Busy z Rzeszowa do Niemiec

Busy z Rzeszowa do Niemiec

Rzeszów – stolica województwa podkarpackiego, miasto w południowo-wschodniej Polsce liczące niemal dwieście tysięcy mieszkańców. To właśnie z województwa podkarpackiego, z ziemi, z której pochodzą słynne szklane rękodzieła, codziennie odjeżdżają nasze busy do Niemiec.

Busy do Niemiec z Rzeszowa

Codziennie z Rzeszowa, ale też i z okolicznych miejscowości, odjeżdżają busy przewoźnika EfectBus do Niemiec. Pasażerów odbieramy między innymi z Sandomierza, Przemyśla czy Tarnobrzegu. Jesteśmy firmą elastyczną co do miejsca odbioru pasażerów i dokładny punkt rozpoczęcia podróży busem do Niemiec z podkarpackiego ustalamy z klientami telefonicznie bądź mailowo. Mogą Państwo również liczyć na usługi EfectBusa w drodze powrotnej.

Nasze odjeżdżające busy z podkarpackiego do Niemiec wyposażone są w różnego rodzaju udogodnienia, aby Państwa podróż upłynęła bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o stan techniczny pojazdów i regularnie poddajemy je kontrolom. Wewnątrz natomiast, czekają na Państwa wygodne fotele oraz odtwarzacze DVD z listą licznych filmów do dyspozycji. Przez całą drogę zapewniamy dostęp do sieci WiFi, dzięki czemu mogą Państwo pozostać w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

Jak zagwarantować sobie miejsce na trasie do Niemiec?

Rezerwacja miejsca na podróż busem z Rzeszowa do Niemiec nie zajmie Państwu więcej niż 5 minut. Najprostszym sposobem jest dokonanie jej za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy, że podadzą nam Państwo swoje dane, zostawią kontakt do siebie, wskażą adres i datę wyjazdu. Później będziemy już tylko prosić o potwierdzenie telefoniczne rezerwacji na dzień przed podróżą.

Nasza usługa na trasie Podkarpacie – Niemcy skierowana jest do tych z Państwa, którzy wybierają się tam turystycznie, ale i również do osób wybierających się do sąsiedniego kraju ze względów zawodowych. Odległość dzieląca Berlin od Rzeszowa to około 800 kilometrów. Cała podróż powinna zatem potrwać w przybliżeniu 9h. Dokładny czas jej trwania zależy jednak od długości trasy dopasowanej pod potrzeby pasażerów. Gdy decydują się Państwo na częstsze podróże naszymi busami, możemy zaproponować atrakcyjne benefity uregulowane zasadami działania Karty Stałego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową EfectBusa, w której skład wchodzą też przejazdy busami do Holandii i Belgii.

Zarezerwuj miejsce w 5 minut

Suma: Formularz niekompletny.
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Piotr Przednówek EFECT BUS z siedzibą w Bełżec, przy ul. Chyże 87, NIP 921 189 94 81. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Po poprawnym wypełnieniu i przesłaniu formularza, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia rezerwacji.

Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu.
Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 537 184 184 lub +48 537 194 194.

Istnieje także możliwość rezerwacji za pomocą wiadomości SMS. Aby to zrobić, należy wysłać pod numer +48 537 184 184 lub +48 537 194 194 wiadomość zawierającą datę wyjazdu, imię i nazwisko oraz dokładne adresy miejsca wyjazdu i docelowego.

Przykład: 04.10.2021, Jan Kowalski, wyjazd: ul. Naramowicka 134 Poznań, 2583 CL Den Haag , Doctor Lelykade 1D.

 • Wyjazdy z Polski: codziennie
 • Wyjazdy z Holandii, Belgii, Niemiec  : codziennie